Ankara, Türkiye
+90532 402 1386
l.d.demircan@hotmail.com

Medikal Lojistik

LDD Lojistik ANKARA

Ankara Frigo Lojistik

LDD Frigo olarak Liftli Kamyon ve Kamyonetlerimizle Medikal Lojistikte öncü olduğumuz iddia ediyoruz.

Medikal Lojistik ya da tıbbi cihaz taşıma dediğimiz taşıma biçimidir. Aslında sadece medikal cihazları kapsamasa da bu şekilde bilinmektedir.

Medikal lojistik, günümüz sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu medikal ürün taşıma işinin yapıldığı lojistik hizmet birimi olarak ortaya çıkmıştır.

Ayrıca insanların sağlık hizmetine olan ihtiyacı ve artan yaşam süreleri de bakım hizmetlerinin hastanın yerinde devam etmesi gibi olanakların olmasıyla medikal cihazlara ek olarak, tıbbi taşımacılık sektörü de gelişmiştir.

Medikal cihazlar, herhangi bir taşıma aracı kullanılarak taşınamayacak özelliklerde hassas ve özenle taşınması gereken cihazlardır. 

Radyoloji birimlerinin ihtiyaç duyduğu cihazlar, kardiyoloji birimleri için özel yapılmış cihazlar, dijital radyoloji ve tıbbı görüntüleme merkezlerinin kullandığı cihazlar, ultrason denilen yine görüntüleme merkezlerinde sıkça kullanılan cihazların taşınması, hasta başı monitörleri, ameliyathane masaları ve koltukları ile ameliyat operasyon masaları, yoğun bakım ünitelerinde kullanılan yataklar, hasta servisleri için kullanılan yatak ve karyolaların taşınması için yapılan işlemlerin tümünde Lojistik Hizmetlerimizden olan Medikal Taşımacılık seçeneğiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir